Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu
  • slide1
  • slide2

Bardzo dziękujemy firmie Laparo Medical Simulators za wsparcie, naszej Kliniki w dobie pandemii COVID-19, przez zaopatrzenie w maseczki.

Laparo, maseczki

Szanowni Państwo,

od 1 lutego 2020 roku Klinika będzie funkcjonować w siedzibie przy ul. Borowskiej 213 - w związku z powyższym nastąpi także zmiana numerów telefonów. Poniżej link do listy numerów - dokładamy starań aby numery były możliwie aktualne i prawidłowe - w przypadku błędów, trudności prosimy o wyrozumiałość w związku z dużym wyzwaniem jakim są przenosiny.

Lista nowych numerów

Drodzy Państwo,

w najbliższą niedzielę (12.01.2020 r.) nasi Lekarze będą przyjmować Pacjentów w Poradni w ramach "Białej niedzieli" organizowanej z okazji Finału WOŚP. Godziny funkcjonowania Poradni w tym dniu: 9:00 - 14:00. Wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

Zapraszamy

Szanowni Państwo, w ostatnich dniach nasz Zespół przeprowadził II edycję Intensywnego Praktycznego Kursu Chirurgii Endoskopowej u Dzieci - zajęcia teoretyczne, a następnie intensywne ćwiczenia praktyczne odbyły się w Centrum Symulacji Medycznej naszego Uniwersytetu Medycznego. Bardzo dziękujemy uczestnikom za udział - liczymy, iż zdobyta wiedza okaże się pomocna w przyszłej Państwa praktyce. Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć poniżej.

II edycja Intensywnego Praktycznego Kursu Chirurgii Endoskopowej u Dzieci, Wroclaw 2020

Na początku listopada 2019 r. został zaktualizowany ponownie plan zajęć - z powodu problemów technicznych, został on prawidłowo zamieszczony na stronie www dopiero dzisiaj, tj. 4.12.2019 r. Za ewentualne niedogodności przepraszamy. Plan dostępny w zakładce Zajęcia.

On the beginning of November 2019, schedule for English Division for winter 2019/2020 has been updated again however due to technical issues it was updated on website today - on 4th December 2019. We are sorry if any inconvenience appeared. You can find new schedule Zajecia subpage.

Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu