Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej we Wrocławiu
  • slide1
  • slide2

Wcześniej zaktualizowany plan zajęć dla studentów Wydziału Lekarskiego na semestr zimowy 2019/2019 został właśnie ponownie zaktualizowany. Plan dostępny w zakładce Zajęcia.

Previously updated schedule for English Division for winter 2019/2020 has been just updated again. You can find it in Zajecia subpage.

Wcześniej zamieszczony plan zajęć dla studentów Wydziału Lekarskiego na semestr zimowy 2019/2019 został właśnie zaktualizowany. Plan dostępny w zakładce Zajęcia.

Previously added schedule for English Division for winter 2019/2020 has been just updated. You can find it in Zajecia subpage.

RWLogolgw

Zapraszamy do wysłuchania raportażu jaki z Kierownikiem Kliniki Profesorem Dariuszem Patkowskim, przeprowadził Radiowy Oddział Ratunkowy (Radio Wrocław)

Link do reportażu >>

W dniach 20-22.09.2019 odbyła się I edycja Intensywnego Praktycznego Kursu Chirurgii Endoskopowej u Dzieci organizowanego przez zespół Kliniki i Censtrum Symulacji Medycznej UMED Wrocław. To pierwszy z cyklu kursów - planowane jest łącznie 12 edycji.

Zapraszamy do galerii zdjęciowej z pierwszej edycji!

W dniach 22-24 maja 2019 we Wrocławiu, Polskie Towarzystwo Chirurgii Dziecięcej, pod przewodnictwem Profesora Macieja Bagłaja zorganizowało swój XVII zjazd. Specjaliści i rezydenci chirurgii dziecięcej oraz dziedzin pokrewnych z Polski i Świata przedstawiali liczne prace oryginalne, poglądowe oraz przypadki medyczne. Na zakończenie zjazdu przewodnictwo PTChD przekazano Profesorowi Przemysławowi Mańkowskiemu z Poznania.

zjazdptchd profmb2

Katedra i Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej